Yeni Canlı Özellikler, Gelişmiş Öğrenme

Yeni Canlı Özellikler, Gelişmiş Öğrenme

EPA Virtual 2021 her oturumda daha fazla canlı etkileşim sağlayacaktır. Temel programın tamamı ve erken kariyer yolu, soru-cevaplar ve çok sayıda etkileşim için yeterli zamanla size canlı olarak sunulacaktır.

Gelişmiş sohbet, ses ve video seçenekleri, sektör ortaklarımız ve bilimsel iş birliklerini ve destek etkinliklerini paylaştığımız diğer Avrupa dernekleri ile iletişimi kolaylaştıracaktır.

Daha önce bir EPA kongresine hiç katılmadıysanız, etkinliğimizin neyle ilgili olduğunu görmek için bu mükemmel bir fırsattır.
Yeni sanal mekanımız aracılığıyla tüm oturumlara canlı ve isteğe bağlı formatlarda erişerek, programı kendi profesyonel ve kişisel yükümlülüklerinize uygun hale getirme esnekliğine sahip olacaksınız.

Sabahları oturumlara katılabilecek ve işe dönebilecek, hatta hastalarla öğleden sonra ilgilenebilecek ve kongrede “hayattan” yeni fikirleri uygulamaya sorunsuz bir geçiş yapabileceksiniz.

Yeni talep üzerine görüntüleme platformumuz ile gelişmiş öğrenme.
Bu platform, 10-13 Nisan tarihleri arasındaki kongre süresince ve akabinde üç ay boyunca size sunulacak ve psikiyatri alanındaki en son güncellemelere erişmeye devam etmenizi sağlayacaktır.